Zapytaj o ofertę
EPP
Branding copywriting Key Visual Koncept Sesja zdjęciowa produktowa
EPP EPP
Smacznego!

Menu na wolną
niedziele

Echo Investment to marka, której nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Warto jednak przypomnieć, że to największy w Polsce deweloper, który prowadzi inwestycje w sektorze mieszkaniowym, biurowym, hotelowym i centrów handlowych. Może pochwalić się

Założenia

Kreacja z wazą będzie wspierać upowszechnianie możliwości spędzania niedziel niehandlowych w galeriach, w których będą się dziać ciekawe aktywności (np. niedziela z planszówkami czy sportem).

EPP
EPP

W wolne niedziele mamy dla Ciebie i Twoich bliskich zupełnie inne, wyjątkowe propozycje. Spróbuj czegoś nowego - po porcji tradycyjnego rosołu, przyjdź do galerii i rozsmakuj się w tym, co dobre. Każda niedziela to inna porcja: kultury, sportu, nauki, biznesu, rozrywki czy ekologii. Przyjdź na koncert lub wernisaż, skosztuj dobrej zabawy podczas gry w planszówki, rusz głową podczas rozwiązywania zagadek naukowych. Gwarantujemy Ci, że będziesz miał apetyt na więcej!

PYSZNA PORCJA

Rozsmakowani
w dobrym designie

Przy tworzeniu tej kreacji, działo się sporo. Była sesja zdjęciowa, było malowanie, było i tłuczenie. Wszystko było. Ale ze smakiem. I dobrym desigem.

EPP
EPP EPP
Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę
Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę