Zapytaj o ofertę
Cudnie Splecione
Branding Naming
Cudnie Splecione
Cudnie Splecione
BY BYŁO CUDOWNIE...

Splatamy różne
elementy

TEN dzień... Są tacy, którzy wyobrażają go sobie od liceum i planują w najmniejszym szczególe, inni podchodzą do tego tematu bardziej spontanicznie. Są też osoby, które decydują się na skorzystanie z wedding plannera, by w ich imieniu zadbał o wyjątkowy charakter ślubu i wesela. I właśnie dla Wedding Plannerki, Edyty Ołubiec, stworzyliśmy markę Cudnie Specione, która pomaga młodym parom w tworzeniu wspaniałych wspomnień.

Podczas współpracy splataliśmy różne elementy, tak by w głowie odbiorcy docelowego, powstawała jedna, spójna, wyróżniająca się historia, odpowiadająca na jego potrzeby. Sądząc po zapełnionym terminarzu Edyty, chyba się udało :)

Cudnie Splecione

Logo Cudnie splecione to zgodny mariaż fontu odręcznego i szeryfowego. Font w nazwie, dodatkowo podkreśla charakter marki, natomiast ten użyty w claimie, to swoista przeciwwaga, dzięki czemu logo jest harmonijne i eleganckie.

Kolor

Barwy w identyfikacji są równie ważne. Odpowiednie ich zestawienia niosą za sobą określone skojarzenia i ładunek emocjonalny. Tutaj dodają stylu, uwydatniają kobiecą stronę marki.

Cudnie Splecione Cudnie Splecione Cudnie Splecione
SESJA ZDJĘCIOWA

Nikt nie dyskutował z faktem, że konieczna jest tutaj profesjonalna, indywidualna sesja zdjęciowa, która pokaże z jaką pasją pracuje Edyta, ale przede wszystkim uwidoczni charakter marki. Marki, która spełnia marzenia o chwilach pełnych wyjątkowych emocji, wzruszeń i zachwytów.

Cudnie Splecione Cudnie Splecione
Typografia
A
ABCDGHIJKLMNOPRSTUVWXYZ
abcdefghijklmnoprstuvwxyz
0123456789!?@#$%&
Playfair Display
b
ABCDGHIJKLMNOPRSTUVWXYZ
abcdefghijklmnoprstuvwxyz
0123456789!?@#$%&
Open Sans
Cudnie Splecione
Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę
Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę