Zapytaj o ofertę
Meblark
COPYWRITNG / IDENTYFIKACJA WIZUALNA / KATALOG / Logo / STRONA WWW
Funkcja i forma

Pokazać piękno wnętrz

Marka na rynku działała od kilku lat - jej historia, jak historia wielu dużych marek, rozpoczęła się w skarżyskim garażu. Najpierw była to stolarka meblowa, a kiedy firmę przejął syn, profil działalności się nieco ewoluował. Marka została wprowadzona na rynek warszawski, ale jej wizerunek nie nadążał za możliwościami. Naszym zadaniem było to zmienić.

Projektowanie przestrzeni, w której żyje i pracuje człowiek to odpowiedzialność. Osoby pracujące dla marki Meblark doskonale zdają sobie z tego sprawę, tworząc miejsca przyjazne, przytulne, inspirujące i niezwykłe. Projektując logo, identyfikację wizualną, key visual, kierowaliśmy się geometrią i plastycznością poszczególnych realizacji.

Nowa komunikacja

Meblark to ciekawe realizacje różnych elementów wnętrz - mebli, rolet, zasłon, przepierzeń, paneli akustycznych. Nie było tu więc miejsca na amatorskie, a tym bardziej stockowe zdjęcia. Sesja fotograficzna pozwoliła pokazać możliwości firmy.

Inspirujący katalog

Komunikacja marki jest obecnie skierowana przede wszystkim do projektantów wnętrz - stąd produkcja katalogu w dużym formacie, z eleganckim papierem i miedzianym hotstampingiem. Piękne zdjęcia, dobry projekt, trafne copy stanowią sedno tej realizacji.

Dalsza współpraca

Spójne materiały

Zmianie podlegały wszystkie elementy, które komunikowały markę - odzież firmowa, wzorniki, katalogi, gadżety, a nawet... spinacze biurowe ;) Oczywiście przygotowana została nowa, funkcjonalna strona internetowa, która jest bardzo ważna w budowie wizerunku marki.

Całościowe spojrzenie na markę, na jej możliwości, problemy, z którymi się styka, pozwoliło przeprowadzić skuteczne jej repozycjonowanie.

Fonty i kolory

Działalność Meblarka to żonglowanie niestandardowymi formami, dlatego też dobór odpowiednich fontów, kształtów, barw miał tu niebagatelne znaczenie. Najważniejsze było podkreślenie pięknych realizacji, dlatego wybór padł na kolory podstawowe - czerń z bielą, a dla uszlachetnienia miedź.

Typografia

ABCDGHIJKLMNOPRSTUVWXYZ

0123456789!?@#$%&

A
Playfair Display

Bold

ABCDGHIJKLMNOPRSTUVWXYZ

abcdefghijklmnoprstuvwxyz

0123456789!?@#$%&

b
Lato

Thin
Bold

Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę
Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę