Zapytaj o ofertę
LAFARGE
DRUK GADŻETY PROJEKT

LAFARGE

Lafarge to silna marka, doskonale znana, szczególnie w branży budowlanej. A nasz związek z nią został już scementowany – betonem w najlepszej jakości, który produkują w jednej ze swoich cementowni.

Wiele wyzwań

Marka nie może pokryć się kurzem (nawet jeśli to kurz prosto z własnej kopalni) - musi żyć, rozwijać się, podejmować kolejne wyzwania.

Lafarge o tym wie i dba o własny wizerunek. My odpowiadamy za wygląd materiałów, z którymi styka się potencjalny klient. Rozpiętość tej współpracy jest bardzo szeroka, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprezentować jej maleńki, ale jakże dobry wycinek w postaci materiałów związanych z Barbórką.

Ze śpiewem na ustach

Hymny pochwalne na temat Lafarge? Oczywiście, szczególnie w czasie Barbórki ;) Aby nie mylić się podczas śpiewu, warto sięgnąć po śpiewniki.

Pozachwycać się można wcześniej zaproszeniami na tę okoliczność - drukowanymi na papierze bawełnianym, z tłoczonym symbolem znanym wszystkim górnikom. Szlachetność w czystej postaci!

Obdarowani

Barbórka nie tylko z górnikami i trunkami - w Lafarge to również czas prezentów. Od tych symbolicznych po te bardziej wartościowe.

Prezenty, które firma przekazuje swoim pracownikom czy klientom, również wiele mówią o wartościach, którymi się kieruje.

By ciepłe myśli mieć

Czasem wiele nie potrzeba - wystarczy drobny gest, mały gadżet przypominający o marce, utożsamiający nas z nią.

Trzeba pamiętać, że nawet robocze uniformy stanowią punkt styku z naszą marką i mają wpływ na całokształt wizerunku.

Współpraca z marką

Oczywiście współpraca z Lafarge to nie tylko świąteczne akcje - to bieżąca obsługa różnych zleceń. Pracujemy nad spójną komunikacją marki przez cały rok.

Następny projekt
Następny projekt
Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę
Wyślijcie mi niezobowiązującą ofertę